کد محصول: 4759

ست دمبل ایروبیک Reebok

- فریم رک ساخته شده از استیل مقاوم می باشد
- احتیاج به فضای محدود بدلیل طراحی بلند و باریک رک
- دارای محافظ پلاستیکی که از رک و دمبل ها محافظت می‌کند
- سطح اتکای عریض کف آن، موجب ایستایی بهتر رک می باشد
- ابعاد رک : 67x60x130 سانتی متر
- رویه پلاستیکی مقاوم، باعث طول عمر بالای دمبل های ریباک می شود و آنها را برای استفاده در هر محیطی، چه باشگاه ها و چه تمرینات شخصی...

  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی
موجود
17,263,070 تومان

مشاوره تلفنی رایگان
ارسال رایگان با پست سفارشی
ارسال رایگان با پست سفارشی
ارسال سریع به سراسر کشور
ارسال سریع به سراسر کشور
امکان پرداخت در محل (تهران)
امکان پرداخت در محل (تهران)
7 روز ضمانت بازگشت
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا
ضمانت اصل بودن کالا

تمرینات قدرتی چیست؟
تمرینات قدرتی می توانند بوسیله دامنه وسیعی از حرکت ها و تمرین ها انجام شوند. تجهیزات ورزشی مورد استفاده در تمرینات قدرتی ، بر روی گروهی از عضلات خاص متمرکز بوده و آنها را هدف قرار میدهند.از این تجهیزات می توان به تنهایی و یا به عنوان بخشی از برنامه تمرینی استفاده کرد.تمرینات قدرتی، جز اصلی و موثر در هر شیوه تمرینی است که از طریق روش های مختلف بسیار قابل اجرا می باشد.معمولاً در تمرینات قدرتی با هدف تقویت توان کلی بدن، مجموعه تجهیزات با هم ترکیب می شوند. با توجه به تفاوت نظر و شیوه مربیان فیتنس، برخی تنها بر کار با وزنه ها مانند دمبل و هالتر تاکید دارند، در حالیکه برخی دیگر تمایل بیشتری به ترکیب مدیسین بال و کتل بلز دارند.تمام لوازم جانبی فیتنس معرفی شده به افزایش قدرت بدنی و تقویت هماهنگی کلی بدن کمک خواهند کرد. دمبل ها، یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین ابزار ورزشی در باشگاهها، از گذشته تا به امروز، میباشند. در هر برنامه تمرینی، برای انجام حرکات وزنه زدن پایه مانند سرشانه، پرس، جلو بازو و پشت بازو به دمبل نیاز است.همچنین می توان در حرکاتی مثل لانژ یا اسکات، بوسیله دمبل شدت سختی تمرین را افزایش داد تا ورزشکار انرژی بیشتری برای انجام تمرین بکار گیرد.فرقی نمی کند که شما بخواهید عضله مشخصی را تمرین دهید و یا اینکه قدرت بدنی خود را تقویت کنید، دمبل ها برای افرادی که می‌خواهند به اهداف فیتنسی خود برسند، ایده‌آل می باشند.محدوده وزنی دمبل های ریباک از یک تا بیست کیلو گرم می باشد.

مزایای دمبل ها :
به عنوان یک ابزار کلاسیک برای ساختن عضله، دمبل ها وسیله ای فراگیر و چند کاره محسوب می شوند. دمبل ها ابزار حیاتی و لاینفک هر مربی در طراحی برنامه های تمرینی می باشند.تمرینات با دمبل، یک روش فوق‌العاده برای از بین بردن نا هماهنگی های قدرتی بین بازو ها، همچنین تقویت هماهنگی کلی بدن و لازمه تمام تمرینات قدرتی می باشند.طراحی جمع و جور، دمبل ها را برای حرکات پویا و مبتنی بر قدرت ایده آل می کند. از آنها میتوان در تمرینات کاردیو (قلبی) مختلف و یا در کلاس های سرعتی _قدرتی استفاده کرد.

کدام را انتخاب کنید؟
در ساده ترین حالت، برای یک تمرین قلبی _عروقی کامل از کتل بل استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید بر روی یک گروه مشخص از عضلات مانند عضله دو سر بازویی و یا عضله سه سر تمرکز کنید، از دمبل ها استفاده کنید. هر چند هر دوی آنها به تنهایی هم، فواید بسیاری برای سلامت شما خواهند داشت،هر دو باید در یک برنامه تمرینی موزون و کامل گنجانده شوند تا باعث تنوع حرکات تمرینی شوند. 

هیچ نظری ارسال نشده

30 محصول هم شاخه