آشنایی بیشتر با radiation flare نایک ویژه بانوان فوتبالیست

دو روز پیش نایک از بسته ویژه کفش فوتبال خود با عنوان radiation flare رونمایی نمود که در واقع نسخه زمستانه سری کفش های نایک محسوب میشود

دو روز پیش نایک از بسته ویژه کفش فوتبال خود با عنوان radiation flare رونمایی نمود که در واقع نسخه زمستانه سری کفش های نایک محسوب میشود ، چیزی که این بسته جدید را متمایز میسازد طراحی بسته ای ویژه برای بانوان از طرف نایک است که در نوع خود منحصربفرد است ، البته نایک قبلا نیز در بسته های قبلی خود این اقدام را انجام داده است و حالا برای بار دوم این کار زیبا را انجام داده تا بانوان فوتبالیست نیز از یک بسته ویژه برخوردار باشند.

رنگ و طرح این بسته از لحاظ رنگبندی با بسته ویژه بازیکنان مرد کاملا تفاوت دارد و چیزی که در نگاه اول بچشم می آید رنگبندی مردانه این بسته است و انگار که نایک ترکیب رنگ ها را بین مردان و بانوان جابجا نموده است.
تم اصلی این بسته در هر چهار سری کفش خاکستری است ، و رنگ دوم در سری مرکوریال آبی فیروزه ای ، در مجیستا سبز ، در هایپرونوم نارنجی و در تمپو زرد است.
رنگ دوم در هر چهار مدل کفش بصورت هنرمندانه و ظریفی بکار برده شده که به زیبایی کفش افزوده است.

از لحاظ فناوری و ساختار بسته بانوان با بسته کفش فوتبال مردان هیچ تفاوتی ندارد ، این نگاه ویژه نایک در خصوص تجهیزات فوتبال بانوان را به فال نیک می گیریم و امیدواریم در آینده چنین اقداماتی را از سایر برندها نیز شاهد باشیم تا بیش از پیش شاهد شکوفایی فوتبال بانوان باشیم.
نظر شما در خصوص این بسته چیست ، بنظر شما کدام بسته نایک دارای رنگ و طرحی زیبا تر هستند؟

دیدگاه خود را بنویسید