آموزش ست کردن بوت با لباس های مردانه پاییزی

بهترین پیشنهادات برای ست کردن با این کفش: برای شلوار بهتر است از جین های کلاسیک، وبه رنگ آبی استفاده نمایید.
بوت ها در طول تاریخ تغییرات بسیاری داشته اند، در ابتدا فقط به عنوان، کفشی محافظ در برایر آب استفاده می شده است، کم کمک طراحان کفش، از این مدل ها برای طراحی کفش های زمستانی استفاده کردند، ودر حال حاضر، کفش هایی زیبا ومرغوی در این طرح تولید می شوند، که حتی شما می توانید با آنها مایل ها، پیاده روی کنید.

در این جا چند مارک معروف، از سازنده های این کفش ها به شما معرفی می شوند.

 

The Chelsea

اگر به دنبال چکمه ای هستید که در عین زیبایی وشیک بودن، استاندارد، وقابل استفاده برای پیاده روی های طولانی باشد، این پیشنهاد ما به شماست، این مارک، جا فتاده وقدیمی است واز زمانی که اولین بوت ها طراحی شدند، این مارک هم کارخودش راشروع کرد، اولین بارملکه ویکتوریا این کفش را به معرض نمایش گذاشت، وهم چنان این مارک از سال ۱۹۶۰ تا به امروز، محبوبیت خود را حفظ کرده است.

بهترین پیشنهادات برای ست کردن با این کفش:شلوارهای لگ وهم چنین شلوارهای راسته وگشاد انتخاب مناسبی برای ست کردن با این کفش نیستند، اما برای انتخاب شلوار شما باید از جین های جذب استفاده نمایید، هم چنین بهتر است از جنس های چرم این بوت استفاده نمایید، زیرا همیشه به روز، ودارای کیفیت مرغوبی است.

The Chukka

چاکا، نام این برند از بازی پولو گرفته شده است، بوت های این مارک اکثرا از چرم بزو جیر هستند، طراحی آنها به گونه ای است که تا مچ پا را پوشش می دهند، واز سال ۱۹۴۰ تا به امروز، محبوبیت خود را حفظ کرده اند.

بهترین پیشنهادات برای ست کردن با این کفش: برای شلوار بهتر است از جین های کلاسیک، وبه رنگ آبی استفاده نمایید، هم چنین طراحی این کفش به گونه ای است که می توانید به جای کتانی از این مدل استفاده نمایید.

The Combat

طراحی بوت های کمبات، شبیه بوت های نظامی است، ساق بوت بلند است، وبه طور کامل مچ پا را می پوشاند.

بهترین پیشنهادات برای ست با این کفش: هرنوع شلواری را می توانید انتخاب کنید، ولی بهتر است پیراهن تان را داخل شلوار بگذارید، وهم چنین لبه های پایین شلوارتان را هم داخل بوت بگذارید تا زیبایی ساق بلند بوت، نمایان گردد.

The Dress Boot

این مدل، مخصوص افرادی است که استایل رسمی دارند، این مدل بوت، مخصوص ست کردن با کت وشلوار های رسمی واسپرت است، ودیگر لازم نیست شلوار خود را داخل بوت بگذارید، و در دو جنس چرم وجیر تولید می شود.

بهترین پیشنهادات برای ست با این بوت: کت وشلوار های مارک هوگو باس، بهترین انتخاب برای ست کردن با این بوت ها هستند.

The Wellington Boot

این مدل بوت، نسبت به طراحی های اولیه هیچ تغییری نکرده است، ومی تواند انتخاب مناسبی برای روزهای بارندگی باشد، زیرا ساق های بلندی دارد، که از تماس آۤب با شلوار تان جلوگیری می نماید.

بهترین انتخاب ها برای ست کردن با این بوت:شما می توانید لباس های روزمره واسپرت خود را با این بوت ست نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید